KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15989223

nr 1598 9223

Erling Johansson

(f. 1934), Sverige

Etsning, Vintermotiv. Signerad, numrerad 44/60. Bildmått: 10x15 cm, yttermått inklusive ram: 29x33 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 februari 2024
kl 18:31:34

18/2 15:03:32 1      Vinnande bud

Erling Johansson

Läs mer om Erling Johansson